Ana Sayfa Dünyada Kabala

Dünyada Kabala

Arosa Sempozyumu

“Yeni Bir Medeniyet Oluşturmak” sloganıyla 2006 yılının Ocak ayında İsviçre’nin Arosa kasabasında toplanan Dünya Erdemliler Kongresi sempozyumu ve Kabalist Laitman’ın konuşması. Laitman’ın Sempozyuma sunmuş olduğu belgenin tam metnini okumak için lütfen tıklayınız.

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

Özgür Sesler Masası

2006 yılı Ekim ayında Berlin’de yapılan “Özgür Sesler Masası” toplantısında Kabalist Michael Laitman’ın konuşmasını dinleyebilirsiniz.

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

Tokyo Sempozyumu

Goi Barış Vakfının düzenlemiş olduğu Tokyo’da düzenlemiş olduğu Dünya Erdemliler Kongresi Sempozyumu ve Kabalist Michael Laitman’ın konuşması.

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

Düsseldorf Sempozyumu

Dünya Erdemliler Kongresi Düsseldorf Sempozyumu ve Kabalist Michael Laitman’ın sempozyum konuşması konuşması. Michael Laitman’ın Sempozyuma sunmuş olduğu yazının tam metnini okumak için lütfen tıklayınız.

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

Laitman’ın Meksika Gezisi

Kabalist Michael Laitman’ın basılan yeni kitapları üzerine yayınevinden almış olduğu davet sonucu Meksika’ya yapmış olduğu gezi ve bu gezide yapılan röportajlar.

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

Kabala ve Kuantum Fiziği

What The Bleep Do We Know adlı filmin yapımcılarından olan Kuantum Fizikçilerle Kabalist Laitman’ın özel buluşması. Bir çoğu Los Angeles Üniversitesinde Kuantum Fiziği üzerine çalışan profesörlerle bir hafta süren anlatımın sonu büyük bir konferansla son buluyor. Kuantum fizikçilerinin aradıkları soruya yüzyıllar...

23 Ocak 2013Dünyada Kabala

SOSYAL AĞLAR

Facebook'da Bağlan
Twitter'da takip et
RSS Aboneliği

KABALİST DR. LAITMAN’IN BLOGUNDAN

HAKKIMIZDA

Bnei Baruch Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü

Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü

Bnei Baruh Kabala bilgeliğini tüm dünya ile paylaşan büyük bir Kabalistler grubudur. 38 den fazla dildeki çalışma araçları bir nesilden diğerine geçmiş otantik Kabala metinlerini temel alır.

Bin yıldan beri gizlenmiş olan Kabala bilgeliği şimdi açığa çıkıyor. Bizim yeterince geliştiğimiz ve onun mesajını uygulamaya hazır olduğumuz bir zaman... Devamı

© 2012-2015 Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü
MENÜ