Ana Sayfa Kabala'nın İfşası Kabala’nın İfşası – Ders 1 – Genel Bir Bakış
GD Star Rating
loading...

Kabala’nın İfşası – Ders 1 – Genel Bir Bakış

Merhaba ve kabalanın ifşasına hoşgeldiniz. Ben Musa Gül ve (Merdivenin Sahibi) ve 20.yy’ın en önde gelen kabalisti olarak bilinen Baal HaSulam Rav Yehuda Aşlag’ın öğrencisi olan Kabalist Baruh Aşlag’ın öğrencisi Kabalist Michael Laitman’ın öğrencilerinden biriyim.

Hocalarımızın sıralamasını veriyorum çünkü manevi edinimde bir öğretmen sırası vardır ve bugün bahsedeceğimiz şey otantik kabala. Biz sizlere akademik bir açıdan değil ama uygulayanlar açısından bir bakış sunacağız – yani Kabalistlerin açısından. Bu dizide sadece otantik kabalaya yaklaşım değil aynı zamanda temel kavramları ve bu ilimin kişiye ve size nasıl açılabileceğinin üzerinden geçeceğiz – çünkü bu bir ilimi çalışma ve yeni bir düşünce tarzı edinme metodu ve alışılmış dünyevi yaklaşımımızdan çok farklı. Her beceride olduğu gibi temelleri çok iyi bilmek gerekmektedir. Önümüzdeki derslerde önemli olan bu temellerin hepsinin üzerinden geçeceğiz.

Kabala’nın İfşası – Ders 1 – Genel Bir Bakış, 3.7 out of 5 based on 6 ratings

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

SOSYAL AĞLAR

Facebook'da Bağlan
Twitter'da takip et
RSS Aboneliği

KABALİST DR. LAITMAN’IN BLOGUNDAN

HAKKIMIZDA

Bnei Baruch Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü

Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü

Bnei Baruh Kabala bilgeliğini tüm dünya ile paylaşan büyük bir Kabalistler grubudur. 38 den fazla dildeki çalışma araçları bir nesilden diğerine geçmiş otantik Kabala metinlerini temel alır.

Bin yıldan beri gizlenmiş olan Kabala bilgeliği şimdi açığa çıkıyor. Bizim yeterince geliştiğimiz ve onun mesajını uygulamaya hazır olduğumuz bir zaman... Devamı

© 2012-2015 Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü
MENÜ